פאדי זינאלדין

"ההשתתפות בתוכנית "חיים משותפים באומנויות" והחיבור עם מגמת תפן היווה עבורנו מנוף להרמת המגמה והעמדתה על רגליה. דרך המוזיקה הצליחו התלמידים להכיר ולהכיל את השונה, כל זה בזכות הסדנאות, הביקורים, הנסיעות לימי עיון ובעיקר ההופעות המשותפות והנגינה ביחד במסגרת תוכנית חיים משותפים."

דימה מינישין

"במשך שלוש השנים האחרונות אנחנו פוגשים עולם מוזיקלי וחברתי אחר, מגמת מוזיקה בית ג'אן. מגמה איכותית עם צוות מקצועי שהפכו מהרגע הראשון לחברים של ממש. המפגשים עם בית ג'אן תמיד מלאים בלמידה משמעותית, מפגשים חברתיים שבהחלט תורמים המון לשתי המגמות, וכמובן ההופעות המשותפות של שתי המגמות שלנו הן פרי העבודה המשותפת."

ג'ואנא קיס

"החיבור שלנו עם מגמת תפן במסגרת תוכנית "חיים משותפים באומנויות" הוא מאוד מעשיר, מוצלח ומהנה. היינו מחכים בקוצר רוח למפגשים אלה, בהם הכרנו לעומק את תלמידי המגמה בתפן, למדנו יחד, שרנו, ניגנו ובעיקר נהנינו."

אביתר קנאפו

"בשנתיים האחרונות יצא לנו להרחיב אופקים יחד עם חברינו מבית ג'אן. ביחד למדנו, ניגנו, הופענו וגילינו רבות על תחומים במגמה השנייה, יחד גילינו עולם חדש מבחינה תרבותית ושילבנו שני עולמות לתוך תחום אחד שכולנו מכירים היטב."

חיים משותפים באומנויות

חיים משותפים באומנויות מגמות למקצועות האומנות בבתי ספר ערבים בשותפות עם מגמות בבתי ספר עברים "קו פשוט שצויר במכחול יכול להוביל לחופש ושמחה" – ז'ואן מירו רקע לימודי אומנויות מעניקים לתלמיד חווית למידה מחזקת ומעצימה. תהליכי הלמידה והיצירה מפתחים חשיבה יצירתית ומזמנים למידה משמעותית תוך עיסוק בנושאי הליבה וחשיפה למגוון תפיסות עולם וערכים אנושיים וחברתיים. […]